Podporují

Světový pochod podporují:

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Michal Foret

zpěvák, Česká republika

Proslavil se jako osmnáctiletý účastí v televizní hudební soutěže Česko hledá SuperStar, kde se z necelých 9 000 přihlášených probojoval na 6. místo. V roce 2006 vydal s Ondřejem Soukupem produkovanou debutovou desku „FORTE“. Rovněž si zahrál menší roli v teenagerovském filmu Experti, kde nazpíval titulní píseň „Expert“. Po „mediální bublině“ kolem SuperStar se Michael ubral do ústraní, začal studovat Konzervatoř Jaroslava Ježka a zakložil společně s Adamem Kollerem kapelu ForetGump. Po dvou letech koncertování se kapela rozpadla a Michael začal spolupracovat s Matějem Portešem a Filipem Gemrothem z kapely Toneless na své druhé, tentokrát zcela autorské, desce.

Michael Foret je inspirován muzikanty a umělci jako jsou Pink Floyd, Coldplay, Peter Gabriel, Abba, Johnny Cash nebo Bruce Springsteen.

„Jsem nesmírně rád, že i já můžu podpořit Věc, která má nejen smysl, ale i intelignentní a úžasnou myšlenku. Podporovat mír, nenásilí a podtrhnout tím vším nejkrásnější a nejsilnější cit, který je zajisté v nás VŠECH. Ten cit se jmenuje LÁSKA. Nepotlačujme ho v sobě a mějme se rádi!”

Webové stránky ›