Podporují

Světový pochod podporují:

„Je svět bez válek možný? Není svět, v němž národy spolupracují a hledají vzájemně spravedlivá řešení, pouhou utopií? Mnohým se to tak jeví, vždyť tomu tak nikdy nebylo, co svět světem stojí. Nevím, možná takového stavu opravdu nelze dosáhnout. Ale vím zcela určitě, že je třeba se o to znovu a znovu pokoušet. Chápu Světový pochod za mír a nenásilí za pokus vykročit, za malý krůček, možná krok ke světu míru a naděje.”

Anna Šabatová
předsedkyně Českého helsinského výboru ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Divadlo OKKO

divadelní spolek, Česká republika

Divadlo OKKO je občanské sdružení mladých ochotníků z Prahy a realizuje představení jak pro dospělé, tak i pro děti. Divadlo pravidelně hostuje v prostorách Salesiánského divadla v Praze 8. Nedílnou součástí je pořádání výjezdních představení po celé ČR.

V rámci Světového pochodu za mír a nenásilí uvede v pátek 9.10.2009 své představení od F.R.Čecha - Dívčí válka. Bližší informace je možné získat na jeho webových stránkách.

„Mír je klid zbraní! Když jsou národy za jedno, ve všem se dohodnou, podporují se a navzájem si umožňují provádět různé aktivity! Když se stane něco nečekaného, živelná pohroma nebo něco podobného, poskytnou si pomoc. Mír má smysl!”

Webové stránky ›