Zprávy

Světový pochod podporují:

„Svět je náš společný domov a jeho vývoj ukazuje, že lidská solidarita je, stejně jako respektování práva a svobody člověka, nerozdělitelnou částí rozvoje lidské civilizace. Zatímco války, násilí a chudoba v jakékoli časti světa mají velmi vážné dopady na celém světě. Z tohoto důvodu se musíme spojit proti válkám, násilí a chudobě na celém světě. ”

ORPA
Organizace pro pomoc a rozvoj Africe ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Stromy za mír a nenásilí v Caracasu

Z iniciativy guvernéra státu Miranda, ve Venezuele, nedaleko města Los Salias, u příležitosti Světového pochodu za mír a nenásilí, byly vysazeny stromy. Guvernér dodal, že doufá, že to jsou první z mnoha lesů, které budou vysázeny v budoucnosti. V říjnu a v následujících měsících budou provedeny další výsadby.

Akce "Výsadba stromů" se zúčastnili zástupci města, guvernér, vysokoškoláci, členové různých nevládních organizací a náboženských skupin. Setkání proběhlo v radostné a sváteční atmosféře, spolu s projevy a hudbou.

Tato akce z oblasti ekologie byla věnována snížením emisí CO2, a spolu s mnoha dalšími, které se uskuteční v různých zemích, má také podpořit Světový pochod během jejich cesty po celém světě.

TheWorldMarch.org

Stromy za mír a nenásilí