Akce

Světový pochod podporují:

„Historicky první akcí Greenpeace byl protest proti americkým jaderným pokusům na ostrově Amchitka nedaleko Aljašky. Od té doby jsme nikdy neztratili ze zřetele spojitost mezi ochranou přírody a bezpečností. Greenpeace od svého založení prosazuje široké pojetí bezpečnosti – takové, v němž nehrají rozhodující úlohu pouze hrozby ozbrojeného útoku či nedostatku strategických surovin, ale také například nebezpečí vyplývající z klimatických změn způsobených člověkem. Jaderné zbrojení pohlcuje obrovské sumy a množství nejrůznějších zdrojů, aniž by bylo schopno poskytnout prostředky proti nejvýznamnějším hrozbám současnosti. ”

Greenpeace
ekologická organizace ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Světový den nenásilí ve Zlíně

2.10.2009, Zlín

2. října od 14 hod do 21 hod na náměstí Míru ve Zlíně, od 20 hod v Bamboo klubu

Od odpoledních hodin zde bude probíhat žonglérské vystoupení, výstava prací na téma Mír a nenásilí, k poslechu a tanci zahrají kapely /Mistake, Huso, Babolam, Jitung kampeny a 3Tuny / dále pak divadelní představení, hry, zábava nejen pro děti, tvůrčí dílna a čajovna.

Během dne budou v parku prezentovat svou práci neziskové organizace a sdružení, které podporují Světový pochod za mír. Společně s účinkujícími a diváky symbolicky vykročíme své první kroky Světového pochodu za mír, který startuje ten den na Novém Zélandu...

Odpolední program pokračuje dále pak v klubu Bamboo, kde zahrají DJs /psytrance, dnb, reagge../
Vstup je free, za špatného počasí akce proběhne v Bamboo klubu.