Podporují

Světový pochod podporují:

„Jsem člověk, který se roky věnuje hudbě této planety – world music. Studuji etnické bubny, rytmy a tím poznávám jednotlivé kultury ze kterých vycházejí. Díky letadlům, internetu, všudypřítomným médiím mohu ze srdce Evropy studovat hudbu z druhé strany Země. Snad i díky tomu vím, že přes odlišnost kultur, podnebí pod kterým se rodíme, přes odlišnost kořenů ze kterých vycházíme mají všechny lidské bytosti stejnou touhu. A tou je touha po lásce, míru a klidu. Na celém světe znějí písně o lásce a rodině. S tím se pojí přirozená touha tvořit a žít se svými rodinami v míru. Nikdy jsem neslyšel píseň vyjadřující opak. Proto plně podporuji společnou touhu všech bytostí na planetě Zemi – touhu po Míru. Vyjadřuji tímto podporu Pochodu za mír, za sebe i hudebníky z Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada.”

Miloš Vacík
hudebník ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Lorena Meritano

herečka, Argentina

Celým jménem Lorena Meritano Gelfenben, narozená 30.9.1970 v v Argentině, v Concordia Entre Rios. Za sebou má hodiny jazzu, kasického tance a zpěvu.
V roce 1995 získala cenu Palmes de oro v kategorii "best Villain" (nejlepší záporná postava) za roli v telenovele Prisionera de amor.
Ve světě je známá především z latinskoamerických telenovel: Prisionera de amor (1994), Revancha de mujer (1995), Muňeca Brava (1998) - vysílaná v Česku jako Divoký anděl, Ecomoda (2001) - volné pokračování úspěšné telenovely Ošklivka Betty (1999) a Pasoion de Gavilanes (2003) - Plameny vášně.