Podporují

Světový pochod podporují:

„Už dávno lidé na celém světě pochopili, že násilím nelze řešit žádné problémy.To platí ve všech oblastech, např. domovy, instituce. Násilí vytváří zase násilí, a WWM by měl zvyšovat povědomí o této problematice. Navíc jsou zde lidé, bojující proti násilí všemi svými schopnostmi, aniž by věděli, že existují další, kteří zápasí stejně. WWM je může sjednotit a přivést více aktivních členů k humanistickému hnutí.”

Awich Pollar
člen Výboru OSN pro práva dětí(CRC) ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Jonathan Granoff

právník, USA

Jonathan Granoff, americký právník, současný prezident Institutu pro globální bezpečnost, a poradce v American Bar Association, ve výboru pro kontrolu zbraní a národní bezpečnost. V minulosti byl také vicepresidentem v nevládní organizaci Výbor pro odzbrojení OSN, a v řadě dalších řídících a poradních výborů pro jadernou politiku a bezpečnost.
Granoff přednáší po celém světě a důraz klade na právní, morální a duchovní rozměr lidského rozvoje a bezpečnosti a pak zvláště pak na hrozbu, kterou představují jaderné zbraně.

Svou právní praxi provozuje ve Philadelphii v několika středně velkých firmách. V roce 2004 předsedal zvláštnímu zasedání o terorismu a hrozbách pro lidstvo na summitu laureátů Nobelovy ceny míru v Římě, kde zastupoval Mezinárodní úřad pro mír a organizaci laureátů Nobelovy ceny míru.