Podporují

Světový pochod podporují:

„Aikidó znamená v překladu "cesta harmonie" a jeho zakladatelem je Morihei Ueshiba, člověk, který se celý život věnoval bojovým uměním a až na jeho konci zjistil, že největším uměním je zvítězit bez boje. Tuto myšlenku se na sklonku života snažil rozšířit do celého světa a díky jeho bojovému umění se mu to podařilo. I proto jsem rád, že můžeme podpořit Světový pochod za mír a nenásilí a jít společně za stejným cílem.”

Klub Kavaikikan
sportovní klub ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Jonathan Granoff

právník, USA

Jonathan Granoff, americký právník, současný prezident Institutu pro globální bezpečnost, a poradce v American Bar Association, ve výboru pro kontrolu zbraní a národní bezpečnost. V minulosti byl také vicepresidentem v nevládní organizaci Výbor pro odzbrojení OSN, a v řadě dalších řídících a poradních výborů pro jadernou politiku a bezpečnost.
Granoff přednáší po celém světě a důraz klade na právní, morální a duchovní rozměr lidského rozvoje a bezpečnosti a pak zvláště pak na hrozbu, kterou představují jaderné zbraně.

Svou právní praxi provozuje ve Philadelphii v několika středně velkých firmách. V roce 2004 předsedal zvláštnímu zasedání o terorismu a hrozbách pro lidstvo na summitu laureátů Nobelovy ceny míru v Římě, kde zastupoval Mezinárodní úřad pro mír a organizaci laureátů Nobelovy ceny míru.