Podporují

Světový pochod podporují:

„Světový pochod za mír a nenásilí je počin, který možná nedokáže zastavit všechny války, které se v tomto okamžiku vedou na různých místech naší planety, ale protože naši realitu tvoříme my všichni, kteří tu teď máme to štěstí žít, člověk by se měl stále snažit o to, aby sobě i ostatním připomínal, že všichni tvoříme jeden zázračný organismus, jehož všechny části touží po lásce, štěstí, radosti a míru.”

Jan Budař
herec, režisér, hudebník, scénárista ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Beatriz Sestayo

právnička a politička, Španělsko

Narozena 18. srpna 1969 ve Ferrolu. Vystudovala práva v Santiagu de Compostela (hl. město Galície). Získala doktorát v oblasti základních práv a občanských svobod. Působila jako právnička, soudkyně, státní zástupkyně, také učila práva na několika školách. Je autorkou článků z právní praxe a pracovala i v médiích. Zabývala se oblastí lidských práv a rozvojovou spoluprácí. Kandidovala v Galícii v posledním volebním období.
Byla mluvčí ministerstva spravedlnosti, vnitra, veřejné správy a institucí. Byla také předsedkyně výboru pro evropské záležitosti a bezpečnost silničního provozu a členkou výboru pro průmysl. Nyní je členkou rady pro sociální zabezpečení.