Zprávy

Světový pochod podporují:

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Taneční škola ve Španělsku zatančila na podporu Světového pochodu

V pátek 1. května odpoledne se stovky lidí zastavovaly na náměstí Paseo de la Corredera ve španělském městě Tui a sledovaly vystoupení studentů z taneční školy Paula Cobiána, která tuto akci organizovala na podporu Světového pochodu za mír a nenásilí.

Klasický a současný tanec upoutal pozornost veřejnosti, která sledovala velké množství tanečních kreací a různých stylů.

Silvia Gonzales, která vede skupinu koordinátorů Světového pochodu v Tui, poděkovala za podporu taneční škole Paula Cobiána, ve spolupráci s městem Tui a ACITUI (sdružením podnikatelů a průmyslníků v Tui)  a sdělila, že pochod už podpořil rekordní počet sdružení, včetně komise festivalu v San Telmo, městského zastupitelstva Tui, několika škol a místních umělců jako Amacho Tomás a Miguel Lis Santiago.

Skupina koordinátorů v Tui nadále pracuje na rozšiřování Světového pochodu a plánuje mnoho dalších aktivit ve spolupráci s ACITUI. Například připravuje velký lidský řetěz mezi Galícií a Portugalskem. Symbolická akce se má konat 23. června.