Podporují

Světový pochod podporují:

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

HC Sparta Praha

hokejový klub, Česká republika

Hokejový klub Sparta Praha je jedním z nejúspěšnějších a nejznámějších hokejových klubů v historii československého, resp. českého ledního hokeje. V současnosti hraje nejvyšší českou extraligu. Klubové barvy jsou modrá, žlutá a červená. Klub získal osmkrát titul mistra republiky.
Již několikátým rokem se hokejová Sparta snaží začlenit do charitativních projektů. Již třikrát klub úspěšně oslovil tisíce fanoušků, kteří pomohli zachránit lidské životy darováním cenné tekutiny – lidské krve. Fanoušci holešovického klubu také předali dárky dětem z dětských domovů a přispěli tak k hezkým Vánocům těm, kteří pocit rodinného blaha nemohou zažít.

„Hokejovému klubu Sparta Praha není osud světa lhostejný. Bojujeme za fér hru a vytváření mírových hodnot u mládeže. Pochod světem za mír, nenásilí je jedinečnou příležitostí, jak upozornit veřejnost, že nemůže být lhostejná k tragédiím, které se na Zemi odehrávají. HC Sparta Praha proto všechny vyzývá – zapojte se do tohoto projektu, buďte fér a zajistěte budoucím generacím život v míru, s láskou a v rodinném pohodlí.Michal Krčmář, tiskový mluvčí HC Sparta Praha

Webové stránky ›