Zprávy

Světový pochod podporují:

„Podporuji Světový pochod za mír a nenásilí, protože cítím, že je to úžasná myšlenka a jedinečná příležitost pro nás všechny dosáhnout toho, po čem lidstvo už po generace touží - dosažení míru na celém světě a nenásilí v každodenním životě.”

Rudolf Hrušínský
herec ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Maratón pro Světový pochod

Společnost mensaje Herederos futuro- Sala Fenix v Tukumánu se připojila v neděli 11. ledna k maratónu který se uskutečnil v Yerba Buena na úpatí hory San Javier s cílem šířit myšlenku Světového pochodu. Maratónista Juan Pablo Juaréz, světově uznávaný závodník a účastník mezinárodních soutěží se připojil ke Světovému pochodu a angažoval se tak v šíření jeho myšlenek. Během předávání cen řekl několik slov k tématu Světového pochodu a vyzval přítomné k připojení se a k účasti. Rozdávaly se informační letáky s kontaktními el.adresami, přinesly se vlajky s logem Světového pochodu a oranžové vlajky s logem Sila a s hesly vyzývajícími k nenásilným aktivitám.
"Jsme pozváni k účasti na všech závodech pořádaných pro maratonisty Runnin Group de Yerba Buena, které realizuje federace Tucumana de Atletismo. Takže budeme Světový pochod všude prezentovat."