Podporují

Světový pochod podporují:

„Jedním z cílů naší obecně prospěšné společnosti je vyvíjet činnosti přispívající ke zviditelnění a sjednocení duchovních sil na principech spolupráce, partnerství a nenásilí. V praxi to znamená, že naší cestou je spolupráce. Podporujeme vzájemnost, sounáležitost, mírová řešení namísto boje. Protože cíle Světové pochodu za mír a nenásilí jsou v souladu s naším zaměřením, rozhodli jsme se připojit k těm organizacím, které ho podporují. ”

Vědomí srdce
obecně prospěšná společnost ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Noa

zpěvačka, Izrael

Spolupracuje s palestinskými umělci, zúčastnila se mnoha diskusí na téma míru na Středním východě a také dokumentu umělců o možnostech řešení konfliktu. Uspořádala množství koncertů a představení na podporu míru a multikulturality.

Velvyslankyně dobré vůle FAO (Organizace OSN pro výživu a zemědělství). Vystoupila na koncertu "Live 8" za boj s chudobou.

V roce 2005 se zúčastnila „We Are the Future“ na podporu aktivit pomáhajících dětem v oblastech konfliktu. Koncertu, pořádaném Quinny Jonesem, se kromě jiných zúčastnili také umělci jako Oprah Winfrey, Angelina Jolie, Chris Tucker, Naomi Campbell, Serena Williams, Patti Austin, Carlos Santana, Alicia Keys, Andrea Bocelli, Carmen Consoli, Josh Groban, Herbie Hancock, Stomp, Take 6, a Angelique Kidjo.

Webové stránky ›