Podporují

Světový pochod podporují:

„Myslím, že je to skvělá iniciativa. Všichni můžeme a musíme bojovat proti násilí všeho druhu, které nás dnes obklopuje. Kdybychom se jen dokázali vcítit do kůže jiných, už bychom udělali obrovský pokrok. Je to každodenní výzva během celého našeho života! Hodně štěstí!”

Begona Lasagabaster
delegátka světového ředitelství UNIFEM ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Noa

zpěvačka, Izrael

Spolupracuje s palestinskými umělci, zúčastnila se mnoha diskusí na téma míru na Středním východě a také dokumentu umělců o možnostech řešení konfliktu. Uspořádala množství koncertů a představení na podporu míru a multikulturality.

Velvyslankyně dobré vůle FAO (Organizace OSN pro výživu a zemědělství). Vystoupila na koncertu "Live 8" za boj s chudobou.

V roce 2005 se zúčastnila „We Are the Future“ na podporu aktivit pomáhajících dětem v oblastech konfliktu. Koncertu, pořádaném Quinny Jonesem, se kromě jiných zúčastnili také umělci jako Oprah Winfrey, Angelina Jolie, Chris Tucker, Naomi Campbell, Serena Williams, Patti Austin, Carlos Santana, Alicia Keys, Andrea Bocelli, Carmen Consoli, Josh Groban, Herbie Hancock, Stomp, Take 6, a Angelique Kidjo.

Webové stránky ›