Podporují

Světový pochod podporují:

„Už dávno lidé na celém světě pochopili, že násilím nelze řešit žádné problémy.To platí ve všech oblastech, např. domovy, instituce. Násilí vytváří zase násilí, a WWM by měl zvyšovat povědomí o této problematice. Navíc jsou zde lidé, bojující proti násilí všemi svými schopnostmi, aniž by věděli, že existují další, kteří zápasí stejně. WWM je může sjednotit a přivést více aktivních členů k humanistickému hnutí.”

Awich Pollar
člen Výboru OSN pro práva dětí(CRC) ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Elias Figueroa

bývalý fotbalista a člen chilské reprezentace, Chile

Známý jako jeden z nejlepších obránců v historii fotbalu a nejlepší chilský hráč všech dob. Dlouholetý hráč klubů jako Santiago Wandererds de Valparaiso, brazilského klubu International a chilského národního týmu, za který hrál na třech světových pohárech: v Anglii 1966, v Německu 1975 a ve Španělsku 1982. Jeho rodištěm je Peñarol v Uruguayi.

Novinami El Mundo 3x oceněn jako nejlepší jihoamerický fotbalista roku: 1974, 1975 a 1976. Podle univerzity Americas a Instituto de Historia y Estadística del Fútbol Chileno oceněn jako nejlepší chilský fotbalista všech dob, získal i další mezinárodní ocenění. V současné době je prezidentem Futbol Masters a národní sportovní ředitel Univerzity Santo Tomas.

Webové stránky ›