Podporují

Světový pochod podporují:

„Yellow Sisters podporují mírový pochod, protože je to krásná forma manifestace. Mír je energie, kterou si každý tvor na naší planetě zaslouží zakusit. Člověk má právo vybrat si mezi láskou a strachem. Mír je láska, válka je strach. Yellow sisters volí lásku. ”

Yellow Sisters
ženská vokální skupina ›

Nejnovější podporující


Iniciátor pochodu

Amparo Sanchez Rosell

presidentka Islámského kulturního centra, Španělsko

Presidentka Islámského kulturního centra ve Valencii. "Důležité" ocenění od Levante Periodical EMV, za to, že se stala první ženskou předsedkyní muslimské náboženské organizace. "Vyslanec míru" - diplom získaný od mezinárodní mezináboženské federace světového míru (FIIPM). Spoluzakladatelka Muslimské ženské asociace (ANNUR). Spoluzakladatelka Nejvyššího islámského koncilu náboženské obce ve Valencii (CISCOVA).

„Tento pochod je nezbytnou a nejlepší příležitostí stát se bratry a sestrami pro každého jednotlivce i organizace, příležitostí sjednotit naše síly a oslavit náš společný cíl: ukázat naše odmítnutí všech forem násilí, které se nejvíce vyjevují ve válce, vyjádřit pokojné myšlenky, jak odvrátit konflikt. Navzdory mému věku jsem nikdy nepřestala snít a nyní sním o obrovském pochodu, ve kterém všichni, nehledě na víru, ideologii, etnicitu, pohlaví, barvu, na této cestě sjednotí svět jak fyzicky tak i duchovně v jednu oslavu lásky, solidarity a milosti, míru a nenásilí.”

Webové stránky ›